Sayfayı Paylaş

 

Ceylan MAY / 1-A Sınıf Öğretmeni

 


Celal ALTIN / 2-A Sınıf Öğretmeni

1992 yılında Afyonkarahisar`da dünyaya geldim. İlk ve ortaöğretimimi köy okulunda tamamladım. Lise çağımı Belçika’da başarılı bir şekilde tamamladım. Afyon Kocatepe Üniversitesi Sınıf öğretmenliği Ana Bilim Dalı'nı bitirdim. 3 adet dil bilmekteyim ayrıca 12 ülke gezdim. Lise çağında katıldığım akıllı ev proje yarışmasında birinci oldum. Üniversiteyi Afyon Kocatepe Üniversitesi`ni başarılı bir şekilde bitirerek kendimi geliştirmek açısından birçok kurs ve seminerlere katıldım. Üniversite eğitimi döneminde özel sektörde partime olarak çalıştım. 2 yıl vekil öğretmenlik yaptım. Yaz dönemlerinde Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğreticilik yaptım. 2019 yılından beri Bolvadin Cemre Koleji'nde çalışmaktayım.


Nazike TÜRK / 3-A Sınıf Öğretmeni 

1993 yılında Afyon Bolvadin’de doğdum. İlk ve ortaokul Bolvadin Mustafa Keziban Bayramer İlköğretim okulunda, ortaöğrenimimi Emirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım. 2015 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldum. 2015 yılında Cemre Okulları’nda Sınıf Öğretmeni olarak görevime başladım. 2015 yılından bu yana Bolvadin Cemre Okulları’nda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım.


Mehmet AÇIK / 4-A Sınıf Öğretmeni

1994 yılında Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Dursunbey Sağırlar İlköğretim Okulu'nda, ortaöğrenimimi Balıkesir Cumhuriyet  Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2016 yılında Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldum.  2017 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde askerlik görevimi yaptım. 2018 yılından bu yana Bolvadin Cemre Koleji’nde sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. 


Zehra ERCAN / PDR

Beni benden dinlemek isteyen herkese merhaba. Bir psikolojik danışman, aile danışmanı, çocuk terapisti seçmenin ne kadar zor bir süreç olduğunu biliyorum. Özelliklede çocuğunuz için rehberlik istiyor ve yönlendirilmeye ihtiyacınız varsa durum daha da zorlaşıyor. Bolvadin’de ya da başka bir şehirde araştırdınız ve benimle karşılaştınız. Aklınızdan geçen ilk cümle “Kim ki acaba bu psikolojik danışman?”. Sorunuzu cevaplıyorum.1994 Yılında Konya Akşehir de doğdum. İlkokul 4. Sınıfa kadar Akşehir Mualla Nigar Yamaç İlkokulu’nda eğitimimi tamamlayamadan babamın işi dolayısıyla İstanbul’a taşındık. İstanbul’da ilk ve ortaöğretimimi tamamladım. Hayattaki en büyük şanslarımdan biri hep işini aşkla yapan sınıf öğretmenleri ile karşılaşmamdı. Bu şans beni eğitime sıkı sıkıya bağlıyordu. Fazladan okumaktan hiçbir zaman korkmadım. Hayallerimi gerçekleştirmek için çaba gösteren ve insanlara yaşamımdan dokunuşlar yapmayı ve danışanlarımla bu şekilde bütünleşmeyi seven profesyonel bir danışmanım. Lisans eğitimimi, Türkiye’de olmadığı için Rusya’da Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde okudum. Rusya da üniversite 2. sınıftayken çeşitli araştırmalar yaptım ve tez yazdım. Üniversite 3. Sınıfta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne geçiş yaptım. 4.sınıfta hazırlamış olduğum bir bildirim var. Eğitimlere katılmak ve yeni şeyler öğrenmek benim bir yaşam biçimim. Şuan evliyim ve sizinle en büyük ortak noktamız ben de dünyalar güzeli bir evladın emanetçisiyim. 2 yıldır bana inanıp güvenen ve güvenilir bir kurum olan Bolvadin Özel Ahmet Yavuz İlk ve Ortaokulu’nun psikolojik danışmanlığını yaparak öğrencilerime ve velilerime hizmet vermekteyim.

 


Fatih BOZDOĞAN / Türkçe

1983 yılında Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi Küçükimalı köyünde dünyaya geldim. İlkokul ve ortaokulu Pazarcık Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda, lise tahsilimi Konya Akşehir Selçuklu Lisesinde, üniversite tahsilimi Yakın Doğu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladım.Uşak Üniversitesinde  Tezsiz Yüksek Lisans yaptım. Askerliğimi Konya Ilgın Aşağıçiğil kasabasında Jandarma olarak yaptım.2010 yılında Afyon Bolvadin ve Çay Rehber Dershanesinde Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev aldım. Beş yıl çalıştıktan sonra 2015 yılında Bolvadin Cemre Kolejinde Türkçe Öğretmeni olarak göreve başladım,halen bu kurumda devam etmekteyim. Evliyim. 2 tane dünya tatlısı oğlum var.


Zekeriya BAŞBOĞA / Matematik

 


Mustafa ÜZÜM / Fen Bilmileri / Robotik Kodlama

1989 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi M.K Bayramer İlköğretim Okulu'nda, ortaöğrenimimi Bolvadin Lisesi‘nde tamamladım. 2014 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldum. İki yıl vekil öğretmenlik yaptım. 2017 yılından bu yana Bolvadin Cemre Koleji’nde fen bilimleri ve robotik kodlama öğretmeni olarak çalışmaktayım. 


Ramazan ÖZYÖRÜK / Sosyal Bilgiler


Muhammed BÖLGE / İngilizce (İlkokul)

 


Merve YAĞIZ/ İngilizce (Ortaokul) 

1996 yılında Bolvadin’de doğdum. İlk ve ortaöğretimimi Bolvadin Hasan Gemici İlköğretim Okulunda, ortaöğrenimimi Bolvadin Anadolu Lisesinde tamamladım. 2020 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. 2019 bahar döneminde Isparta da bir gelişim kursunda İngilizce Eğitmenliği yaptım. 2020 Eylül ayından itibaren Bolvadin Cemre Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. 


Şeyma SAPMAZ / Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

1991 yılında Bolvadin'de doğdum. İlköğrenimimi Dişli İlkokulu'nda tamamladım. Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden mezun olduktan onra Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakiültesi'ni kazandım. Üniversite bitiminde Konya Necmettin Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde  Pedogojik Formasyon aldım . Evliyim ve bir çocuk annesiyim. Eylül 2018'den bu yana Bolvadin Cemre Koleji'nde görev yapmaktayım. Peygamber mesleğini icra ederek çocukların kalplerine dokunmayı seviyorum.


Dilek KARYAĞDI / Maneviyat

 


Arif ÖZTOPRAK / Beden Eğitimi


Hünkâr Taha KARAER / Müzik / Akıl ve Zekâ Oyunları

1979 yılında Bolvadin’de dünyaya gelmişim. İlk, orta ve lise tahsilimi Bolvadin’de tamamladım. Üniversite tahsilimi Fırat Üniversitesi’nde tamamladım. Askerliğimi Erzurum’da yaptıktan sonra iş hayatına atıldım. Kendi işimi kurdum. Bolvadin Kültür ve Musiki Derneği’nden ud eğitimi, Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi’nden bağlama eğitimi, Ankara Kariyer Eğitim Kurumları’ndan Müzik Terapi Eğitimi aldım. Bolvadin Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) gençlik teşkilatında görev aldım. Bolvadin Engelliler Derneği ve Bolvadin Girişimciler Derneği kurucu üyesiyim. Bolvadin Kültür ve Musiki Derneği’nin 10 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptım.  Afyonkarahisar ve Bolvadin’de gitar, bağlama ve ud dersleri verdim. 2014 yılından bu yana Bolvadin Cemre Koleji’nde görev yapmaktayım. Evliyim. 2 tane dünya tatlısı kızım var.


YARDIMCI PERSONEL

Güler BALITATLI / Yardımcı Personel


Münevver YIKILMAZ / Yardımcı Personel


İlkay KUMRAL / Yardımcı Personel